SP STUDIO
SP Studio — единственный комплекс студий в Киеве, в составе которого 16 локаций, общей площадью более 6000м2. [SP1] Art & Media Space — большой комплекс, состоящий из восьми различных локаций, в числе которых павильон, студии, тематические локации и натурные локации. 2000м2 [SP2] Industrial Space — павильонный комплекс, состоящий из восьми различных локаций в индустриальном стиле. 3000м2 SP Studio — территория, удовлетворяющая творческие потребности фотографов, дизайнеров, рекламных агентств, телевизионных и кинопроизводственных компаний.

DSIDE BAND відвідали SP Studio і дозняти кліп на пісню «Девочка Космос»

Тріо з популярного шоу "Голос діти" - група NEON запалили в SP Studio не по-дитячому!

Анна Седокова підкорила SP Studio і відзняла дуже сексуальне відео на пісню "Захоплення" з мільйонами переглядів і новою порцією любові від шанувальників.

Популярний дует прокачав SP Studio українським хітом, і зняв відео з мільйонними переглядами.

Українська інді-поп група KAZKA відзняла свій дебютний успішний кліп з 5 мільйонами переглядів на гучну пісню "Свята" в SP Studio.

ROOF - новий арт-простір в SP Studio. На висоті близько 25м, простора тераса площею понад 200м2 підійде для зйомок відеороликів, фотосесії та проведення різних заходів під відкритим небом.
EVENTS

З даху відкривається неповторний вид, з одного боку, на кольорові і яскраві будинки ЖК «Комфорт-Тауна» - з іншого, панорама на Київ.

SP Studio - Art & Media Space
Адреса г.Киев, пр.Соборности 19, 3-тий въезд
Телефоны +380731597974
+380981201712
Email info@spstudio.kiev.ua
o.melkonian@spstudio.kiev.ua