SP Studio - більш ніж 2000кв.м. креативного і медіа простору. Комплекс студій побудований в будівлі старої друкарні. Під одним дахом ми об'єднали можливості і сервіс, творчість і комфорт! Комплекс складається з восьми різних за параметрами і характеристикам локацій.
  • SP 1
  • SP 2

Принципово важливим аспектом комфортної роботи є роздільність даних локацій, що дає можливість проводити кілька проектів одночасно, не перериваючи процес і не заважаючи один одному. Додатково в просторі створена внутрішня інфраструктура, до складу якої входять: гримерка кімната на 4 робочих місця, пересувні гримместа, переговорна кімната, костюмерна кімната, зона для кейтерингу, лаунж-зона, зона для VIP кейтерингу, накопичувальний хол, вбиральні, душова. Весь простір комплексу кондиційований, що створює додатковий комфорт в різні пори року. Також, до послуг гостей SP Studio цілодобова парковка, вантажний ліфт, складські приміщення для зберігання реквізиту та багато іншого.

SP Studio - Industrial Space - комплекс расположен на Правом берегу Киева, в состав которого входит шесть различных по площади и внутреннему строению локаций.

Принципиально важным аспектом комфортной работы является раздельность данных локаций, что дает возможность проводить несколько проектов одновременно, не прерывая процесс и не мешая друг другу.

Некоторые из предложенных студий преимущественно предусмотрены для съемок с масштабными декорациями, другие же абсолютно стилизованы в различных жанрах. 

Также к услугам гостей SP Studio охраняемая круглосуточная парковка, грузовой лифт, складские помещения для хранения реквизита и многое другое.