SP STUDIO

SP Studio — єдиний комплекс студій у Києві, в складі якого 13 локацій загальною площею більше 6000 квадратних метрів. Комплекс складається з двох: Art & Media Space [SP1] і Industrial Space [SP2]. У нас багато реквізиту та меблів від дочірньої компанії Materia Art Dep і партнерів, можна створити декорації для зйомок на будь-який локації комплексу.

На величезній циклорамі в студії Art & Media Space 1 Cinema можна знімати комерційні ролики, кліпи, промо та фотопроекти. Також допомагаємо організовувати зйомки на тлі нашого і індустріального фасаду, найближчих будівництв і в СТО. Павільйони можна орендувати і під заходи: майстер-класи, воркшопи, покази, презентації та інші. Основні локації в SP1 займають від 50 до 600 квадратних метрів, їх п'ять.

В SP1 можуть знімати одразу кілька команд, павільйони розділені, всередині комплексу немає колон. У деяких залах можна будувати великі декорації завдяки високим стелям і широкому простору.

В SP2, тобто в Industrial Space, можна організувати масштабні і тривалі зйомки одного проекту, наприклад серіаліті. Тут знімальні павільйони облаштовані з індустріальним та інтер'єрним ухилом. Індустріальні приміщення в SP2 ми не переробляли, а просто викинули звідти сміття — через багаторічну відсутність ремонтів у деяких павільйонах тепер справжній гранж.

В Industrial Space сім локацій площею від 50 до 2000 квадратних метрів.

Команда
Oganes Melkonyan
Account director PS
Andrej Yazhynskyi
Account manager
+38098 120 17 12
+38063 598 37 06
Aleksandr Poceluev
Assistant Production Designer
+38050 279 67 84
Andrej Zakharchenko
VCM
+38063 641 10 99
Mikhail Bundash
Supply manager
info@spstudio.kiev.ua
next
prev
Історія
2008
Ідея

У 2008 році Юрій Свиридов заснував відеопродакшен Studio Perfomance. Підприємець розумівся на відеовиробництві й режисурі, передчував розвиток цифрових технологій і дуже надихався офісами Google і Facebook.

Юрій хотів для відеовиробництва більше, ніж було тоді в студіях Києва. Його продакшен базувався в мікроофісі на Сирці. Підприємець став шукати під оренду більший і вигідний простір — у промзоні. П'ять років Юрій не міг знайти підхоже місце, тому що десь посеред залу стояли колони, десь форма простору була не та, десь не така стеля, слабкі електролінії, малопридатні водопроводи тощо.

Юрій знайшов закинуту типографію на Лівому березі. Ніяких колон посеред залу, відмінні стелі. Підприємець був в захваті від зручностей і проектування приміщення. Тут він і вирішив створити місце для продуктивної роботи, про яке мріяв п'ять років.

 

2014
Будування. Переробки, помилки, переробки

У січні 2014 року в закинутому приміщенні типографії почали будувати офіс, а з березня й студію. Ця студія найбільша в SP1 — 1 Cinema. Дизайн приміщень Юрій розробив сам.

Перед ремонтом офіс і Studio 1 Cinema були одним приміщенням. Для комфорту його розбили на зони, побудували стіни, переклали дощату підлогу й замінили електропроводку.

У приміщенні всюди були вікна. Це створювало надмірну освітленість, яка заважала б реалізовувати завдання в павільйоні, тому вікна перекрили фальш-стінами.

Далі потрібно було побудувати циклорами. Юрій вирішив покрити циклорами тим же матеріалом, що і фальш-стіни. Рішення було хибним, поверхня циклорам здулася. Споруду демонтували і відбудували з нуля.

2015
Запуск

SP Studio - Art & Media Space ми будували майже два роки. Простір відкрився в травні 2015 і став найбільшим у Києві знімальним комплексом з циклорамами та хромакеєм. Загальна площа SP1 становить більше півтори тисячі квадратних метрів.

Тепер на місці закинутої друкарні функціонує місце для діячів фото- і відеоіндустрії, а також для трендсетерів моди та реклами.

Ми пропонуємо замовникам унікальні та сучасні павільйони, тому в середньому раз на два місяці Materia Art Dep робить як мінімум косметичний ремонт комплексу.

2018
Розширення

Юрій опитав експертів відеоіндустрії і зрозумів, що їм не вистачає масштабних індустріальних локацій для великих проектів.

У січні 2018 року ми взялися за другий комплекс вже на правому березі Києва — Industrial Space.

Раніше на місці SP2 були занедбані корпуси одного з київських підприємств, а тепер там є все для ще більш масштабного і тривалого відеопродакшена. Перший проект там зняли в середині травня.