SP Studio — це більш ніж 2000кв.м. креативного і медіа простору. Комплекс студій побудований в будівлі старої друкарні. Під одним дахом ми об'єднали можливості і сервіс, творчість і комфорт! Комплекс складається з восьми різних за параметрами і характеристикам локацій.
  • SP 1
  • SP 2

Комплекс SP Studio - Art & Media Space розташований на Лівому березі Києва. В його складі вісім локацій з різними параметрами. 

Локації комплексу розділені, тому в Art & Media Space можна проводити кілька проектів одночасно, безперервно і без незручностей на майданчику.

У комплексі є гримувальна кімната на 4 робочих місця, пересувні гриммісця, переговорна кімната, костюмерна кімната, зона для кейтерингу, лаунж-зона, зона для VIP кейтерингу, накопичувальний хол, вбиральні і душова.

Простір кондиціоновано, тому творити в SP Studio комфортно в будь-яку пору року.

Гості SP Studio можуть також скористатися вантажним ліфтом, складськими приміщеннями і паркуванням, яке цілодобо перебуває під охороною.

SP Studio - Industrial Space розташований на Правому березі Києва. У ньому шість локацій, різних за площею і внутрішньою будовою.

Локації комплексу розділені, тому в Industrial Space можна проводити кілька проектів одночасно, безперервно і без незручностей на майданчику.

Деякі із запропонованих студій облаштовані спеціально під зйомки з масштабними декораціями, а деякі стилізовані пожанрово.

Гості комплексу можуть також скористатися вантажним ліфтом, складськими приміщеннями і цілодобовою парковкою.