SP STUDIO

МИ єдиний масштабний комплекс, що складається з двох студій загальною площею понад 4000м2, для професіоналів відео виробництва!

У нас найбільша біла і чорна циклорама в Києві та Європі!

МИ ЦІНУЄМО КОЖНУ ХВИЛИНУ ВАШОГО ТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ!

Історія
2010
Ідея

У 2008 році Юрій Свиридов заснував відеопродакшен Studio Perfomance. Підприємець розумівся на відеовиробництві й режисурі, передчував розвиток цифрових технологій і дуже надихався офісами Google і Facebook.

Юрій хотів для відеовиробництва більше, ніж було тоді в студіях Києва. Його продакшен базувався в мікроофісі на Сирці. Підприємець став шукати під оренду більший і вигідний простір — у промзоні. П'ять років Юрій не міг знайти підхоже місце, тому що десь посеред залу стояли колони, десь форма простору була не та, десь не така стеля, слабкі електролінії, малопридатні водопроводи тощо.

Юрій знайшов закинуту типографію на Лівому березі. Ніяких колон посеред залу, відмінні стелі. Підприємець був в захваті від зручностей і проектування приміщення. Тут він і вирішив створити місце для продуктивної роботи, про яке мріяв п'ять років.

 

2014
Будування. Переробки, помилки, переробки

У січні 2014 року в закинутому приміщенні типографії почали будувати офіс, а з березня й студію. Ця студія найбільша в SP1 — 1 Cinema. Дизайн приміщень Юрій розробив сам.

Перед ремонтом офіс і Studio 1 Cinema були одним приміщенням. Для комфорту його розбили на зони, побудували стіни, переклали дощату підлогу й замінили електропроводку.

У приміщенні всюди були вікна. Це створювало надмірну освітленість, яка заважала б реалізовувати завдання в павільйоні, тому вікна перекрили фальш-стінами.

Далі потрібно було побудувати циклорами. Юрій вирішив покрити циклорами тим же матеріалом, що і фальш-стіни. Рішення було хибним, поверхня циклорам здулася. Споруду демонтували і відбудували з нуля.

2015
Запуск

SP Studio - Art & Media Space ми будували майже два роки. Простір відкрився в травні 2015 і став найбільшим у Києві знімальним комплексом з циклорамами та хромакеєм. Загальна площа SP1 становить більше півтори тисячі квадратних метрів.

Тепер на місці закинутої друкарні функціонує місце для діячів фото- і відеоіндустрії, а також для трендсетерів моди та реклами.

Ми пропонуємо замовникам унікальні та сучасні павільйони, тому в середньому раз на два місяці Materia Art Dep робить як мінімум косметичний ремонт комплексу.

2017
Розширення

Юрій опитав експертів відеоіндустрії і зрозумів, що їм не вистачає масштабних індустріальних локацій для великих проектів.

У січні 2018 року ми взялися за другий комплекс вже на правому березі Києва — Industrial Space.

Раніше на місці SP2 були занедбані корпуси одного з київських підприємств, а тепер там є все для ще більш масштабного і тривалого відеопродакшена. Перший проект там зняли в середині травня.

2019