DILEMMA – Na Party
DILEMMA – Na Party

Популярний дует прокачав SP Studio українським хітом, і зняв відео з мільйонними переглядами.

«Не буду приховувати - досі складно робити такий крутий кач українською , але воно того варте. Кожного разу дописавши, доробивши пісню – це ніби ще одна перемога над стереотипами та над собою, у першу чергу. Кліп – це взагалі суцільне божевілля. Місцями він смішний, але тільки для тих, хто зрозуміє деякі фішки, нюанси зйомки… Особливо мені дуже подобається частина з Майстром: чому не я в такому гарному кольорі знімаю свій куплет?», – коментує нову роботу учасник групи DILEMMA Євген Бардаченко.

DILEMMA Евгений Бардаченко

Втілити всі божевільні ідеї знімальної групи і наповнити кліп фарбами дуже допомогли локації нашої студії. Всі кадри відзняті в одному місці, але на різних локаціях, що економить час і бюджет.

Відзначимо, що хлопці з DILEMMA дуже вимогливі. Про це вони особисто визнавалися в інтерв'ю: «Всі зйомки кліпів для нас - це супер стрес,« На паті »не виняток. Ми дуже близько сприймаємо кожну хвилину, кожну дрібницю на майданчику, кожну проблему кожного з присутніх в кадрі ... ». Індивідуальний підхід до кожної знімальній групі і пріслушіваніе до побажань гостям, допомогли організувати творчий процес.

З великим задоволенням проведемо вас по місцях зйомок.

Почнимо з STUDIO1СINEMA – тут у нас кілька цікавих локацій. Три циклорама і декоровані зони для зйомок. Більшу частину кліпу «На паті» знімали на тлі білої циклорама і stage2.

Нашу білу циклорама люблять багато режисерів, тому що вона відрізняється великими розмірами і на ній одночасно можуть танцювати близько 50 осіб. Її покриття прекрасно взаємодіє з освітлювальними приладами і кольоровим світловим потоком, чим скористалася знімальна група і отримала соковиту картинку.

Stage2 - це задекорована під чорно-білу графічну мозаїку стіна. Але в кадрі брав участь не саме малюнок локації, а прилегла велику ділянку підлоги, де команда художників зімітував величезну умовну ліжко, на якій розташувався Джей в оточенні дівчат.

Досить життєва сцена, чи не так?

Cмотреть клип | клип | DILEMMA | Na Party | Клип | Дилемма | На паті
None
None
None
None
None
None
None
None

Чималу частину кліпу складають зйомки в станції техобслуговування, яка знаходиться в STUDIO7STATION. Тут є все для реалістичного або фантазійного відтворення руху в стилі ремонтних робіт: в'їзд для машини, рівну підлогу, на якому зручно і красиво вийшло покататися на скейті, можливість підключення безлічі освітлювальних приладів, простір для масовки і танців. До слова, на даній локації є окрема гостьова кімната, де можна організувати гримерку або відпочити між зйомками, є вбиральня і душова.

І ще одна локація, на якій працювала творча команда групи DILEMMA - дах з панорамою. На сайті ви її знайдете під назвою STUDIO4ROOF. Простір цікаво тим, що там можна робити натурні зйомки, але при цьому отримувати студійний сервіс. З одного боку локації - барвисті будинки новобудов, які цікаво виглядають в кадрі, а з іншого - вид на Правий берег і Батьківщину мати з висоти 25 метрів. Загальна площа тераси трохи більше 200 кв.м. А ще, ми врахували нюанси натурних зйомок під відкритим сонцем і пофарбували підлогу в чорний колір, щоб позбавити оперпостов від зайвих рефлексів.

Той факт, що відео на каналі YouTube переступило мільйонний рубіж переглядів, свідчить про те, що знімальна команда на чолі з групою DILEMMA попрацювали на відмінно, а наша студія допомогла створити справжній український хіт.

ПРЕМ'ЄРА
BACKSTAGE
Dream Team

  

Producer - Liudmila Pichugina | Second Producer - Evgenia Fursova | Production Designer - Anna Beloshitskaya | Style by KALIYUGA |  Editor - Yegor Troyanovsky | Color - John Krylov | Choreographer - Andrey Sidorko

Soundproduction - LUKACHSOUND | Mixing/Mastering - Pavel Shyrinskykh