СолоХа - Ти незламна
СолоХа - Ти незламна

Українська поп-діва СолоХа, змінивши звичне амплуа, яке акумулювало в своєму образі свято та відпочинок, презентує нову динамічно-глибоку пісню «Ти незламна». Ця пісня уособлює в собі найцінніші якості українського народу, які живуть в кожному з нас: Волю, Віру, Мову, Єдність, Перемогу та Цілісність. 

Сам образ та make up поп-діви СолоХи створив відомий та епатажний Слава Чайка, образи зірок якого давно увійшли в найяскравіші моменти історії українського шоу-бізу. Потужні акценти в образ співачки внесли і відомі українські дизайнери, втіливши в життя через стилістику одягу те, що серцем передавала СолоХа. В сукупності все це несе гармонію відеороботи співачки на пісню "Ти незламна!". Екстраординарна Ольга Лімаренко, Незламна Поліна Редчик, Таємнича Ганна Максимчук - кожна з них не лише пройшла тижні моди та була відмічена найрейтинговішими глянцями, а й залишилися в Україні під час війни, як і весь колектив, який був задіяний у зйомках надихаючого кліпу «Незламна Україна». Кожен друг, знайомий...ніхто не залишився байдужим і підтримав творчий процес зйомок, який тривав 24 години. 

Режисером кліпу виступив відомий кліпмейкер та кінорежисер Тимофій Аврамчук, відомий своїми гучними роботами «Скажене весілля» та «Зірки за обміном». Пісня так надихнула небайдужих творчих друзів СолоХи, що кліп зняли повністю своїми силами, не витративши при цьому жодної гривні. І це зовсім не дивно, адже кожна секунда пісні «Ти незламна», пронизана ДНК українського народу. 

Backstage